Program Partnerski - DNA w Biznesie

Zaloguj się

*jesli nie posiadasz konta:

Zarejestruj się
Obrazek laptopa
Witaj w programie partnerskim!
Bardzo się cieszymy, że jesteś tu z nami.

A skoro jesteś, mamy nadzieję, że to, co robimy uznajesz za wartościowe. Zatem, jeśli polecisz nasze szkolenia, kursy czy książki innym, z przyjemnością wypłacimy Ci za to prowizję :)

Zapraszamy Cię do rejestracji w naszym programie partnerskim.

Z konta, które utworzysz, pobierzesz unikalny link, przypisany tylko do Ciebie. Gdy ktoś dokona jakiegokolwiek zakupu w naszym sklepiku poprzez ten link – otrzymasz prowizję. W zależności od produktu od 5% do 30%

Twoim zadaniem jest umieszczenie tego linka w w internecie – na Twojej stronie www, blogu, w mailach, w artykułach, w ogłoszeniach, w mediach społecznościowych - co tylko przyjdzie Ci do głowy.
Pamiętaj, aby nie spamować :)

Gdy ktoś kliknie w Twój link partnerski i wejdzie do naszego sklepu - zostanie przypisany do Ciebie na zawsze. Zamówienie może złożyć i opłacić od razu lub później. Bez względu na to, kiedy to się wydarzy, Ty otrzymasz prowizję.

Jeżeli Twój znajomy z Twojego polecenia wejdzie na stronę np. szkolenia STRUCTOGRAM® 1 – Klucz do poznania siebie i potem wyjedzie na wakacje, lub z jakiegoś innego powodu wróci na stronę 2 tygodnie później – nadal jest przypisany do Ciebie i otrzymasz z jego zakupu prowizję w każdym momencie.

Zarejestruj się i zarabiaj.

W razie pytań-śmiało:
Paweł Jarząbek
mail: pp@dnawbiznesie.pl


Zarejestruj się
 

© e-Korpi 2017 All Rights Reserved. Designed by e-Korpi